سه! - حمله آمریکا

از سه جور خبر خوشم میاد! (از لج اونایی که میگن "تو چرا از همه چیز بدم میاد!") : خبرایی که میگن ناوای آمریکا سلانه سلانه دارن میان و آمریکا دستشو گذاشته رو دکمه و "الهی به امید تو" هم گفته و همینروزاس که بمب فرتی بیفته رو سرمون و به رفتگانمون (خدا اموات شمارو هم بیامرزه!) بپیوندیم! - خبرایی که میگن یهویی ایران در تولید جنگ افزار ترکونده و موشک و زیر دریایی و منجنیق میسازه در حد هلو که با لبات بازی میکنه و همینروزا "بزار 4" با موفقیت آزمایش خواهد شد! - خبرایی که میگن همه جای دنیا ملت دارن زندگیشونو میکنن!

پی نوشت : داستان نوشتن ازون کاراییه که حیفه آدم قبل از چشیدن لذتش بمیره...برای عکس آپدیت جدید عکسداستان(عکس یازده) میشه هزار تا داستان نوشت...دوس دارید یکیشو شما بنویسید؟...

/ 32 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تیشتریا

چه خوشگل تبلیغ کردی واسه عکسداستان! بعدشم اینکه شما بیا و از چیزی خوشت نیاد. اینا چیه خوشت میاد ازشوم؟ p: ;)

ایران دخت

سلام لینکتون کردم.... ضمنا این یادداشتهای سه تایی تون بسیار باحالن

پرند

ممم... به نظر من هم قبلی‌ها جذاب‌تر بود... ولی پی‌نوشتت خیلی هنری بود! [نیشخند]

زهره

تا کجا وکی ادامه خواهد داشت ؟از مملی خیلی خوشم میاد قبلا هم گفتم ولی انگار ... موفق باشی دوست کهنه نابیدا

ابله خاتون

من از خبر دروغ بدم میاد.هرچی میخواد باشه.یعنی بهتره بگم از اخبار خودمون خیلی بدم میاد.مخصوصا 20:30 ملعون!

اقدس خانوم

من از اون خبرایی بدم میاد که میگن زیر سایه امام زمان بمب افکن و کوفت پرت کن و بمب اتم !!! تو سیم ثانیه ساختیم ... و کاسه گدایی که برای کمک به مردم مظلوم دنیا می گیرن دستشون در حالی که مردم خودمون به هیچ جاشون نیس ...و خبرای استقبال پرشور ده کوره فلان جا از فلان کس !!! ( از لج اونایی که میگن فقط حمید از همه چیز بدش میاد )