سه! - نظریه درباره زنها!

از سه جور نظریه درباره زنها بدم میاد! : نظریه ای که میگه زنها موجوداتی آسمانی هستن که خدا برای لطیفتر کردن جهان آفریده! - نظریه ای که میگه زنها موجوداتی شیطانی و پیچیده هستن که هیچکس نمیتونه ازشون سردربیاره! - نظریه ای که میگه صرف نظر از اینکه زنها موجوداتی آسمانی یا شیطانی و پیچیده هستن میتونی با یک ماه وقت گذاشتن (اون هم روزی فقط دو ساعت!) مخ هر زنی رو که بخوای بزنی!

/ 28 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

میرزا آقا خان کرمانی: اگر یک جلد کتاب از 24 جلد کتاب بحار الانوار علامه مجلسی را در هر کشوری انتشار بدهند، دیگر امید نجات برای آن ملت کم است ... محض ازدیاد بصیرت, یکی از حدیث های مهم این بحارالانوار را نقل می کنم که مُشت نمونه خروار باشد !

کرگدن

علی علیه السلام در غزوه صفین، قصد عبور از نهر فرات را داشت ولی معبرش معلوم نبود. به نصیر بن هلال فرمود برود کنار فرات، واز طرف من ماهیی به نام کرکره را صدا کن، و از او محل عبور را بپرس. نصیر اطاعت نمود و بر کنار فرات آمد و فریاد برآورد که یا کرکره، بالفور هفتاد هزار ماهی سر از آب بیرون آوردند، لبیک لبیک، چه می گویی؟ نصیر جواب داد، مولایم معبر فرات را می خواهد، هفتاد هزار ماهی آواز برآوردند که ما همه کرکره نام داریم، بگو این شرف در حق کدامیک مرحمت شده است تا اطاعت کنیم. نصیر برگشت و ماجرا را به عرض مولایش علی رسانید.

کرگدن

فرمود، برو کرکرة بن صرصره را بخوان. برگشت و ندا داد. این بار شصت هزار ماهی سر برآوردند که ما کرکرة بن صرصره هستیم، این عنایت در حق کدام شده است؟ نصیر برگشت و پرسید. فرمودند، برو کرکرة بن صرصرة بن غرغره را بخوان. نصیر بازگشت و چنین کرد. این بار پنجاه هزار ماهی و ماجرای پیشین تکرار شد. برگشت و مولا گفت: برو کرکرة بن صرصرة بن غرغرة بن دردرة را بخوان.

کرگدن

تا اینکه در دفعه هشتم که فریاد برآورد، ای کرکرة بن صرصرة بن غرغرة بن دردرة بن جرجرة بن عرعرة بن مرمرة بن فرفرة! آن وقت ماهی بسیار بزرگی سر از آب برآورد و قاه قاه خندید که ای نصیر، به درستی که علی ابن ابیطالب با تو مزاح فرموده است، زیرا او خودش همه راه های دریا و معبر ها و دجله ها را از ماهیان بهتر میداند، ولی اینک به او بگو که معبر فرات آنجا است.

کرگدن

نصیر برگشت و صورت حال را عرض کرد. حضرت فرمودند، آری من به همه راه‌های آسمان‌ها و زمین آگاهم . پس نصیر صیحه زده غش کرد و چون به هوش آمد فریاد برآورد، شهادت میدهم که تو همان خدای واحد قهاری. حضرت فرمود: چون نصیر کافر به خدا شده، قتلش واجب است. آنگاه شمشیر از غلاف کشید و گردنش را بزد!

کرگدن

حمید میگم بیا یه دور کل جلدای بحار الانوار رو بخونیم !

کرگدن

یعنی اینجور رواینا واقعن توش هست ؟!!

محبوب

میشه بگی نظرت راجع به زن ها چیه ؟

مهتاب

اگه منم سه گانه داشتم حمید , خیلی دلم می خواست این روزها یه سه گانه بنویسم از شبهای قدر ! از سه جور شب قدری که بدم میاد ! آزارم می ده ! کفرمو درمیاره ! به فکر وادارم می کنه ! ...

یوتاب

کلا همه جور نظریه در مورد زن ها غلطه. زن ها ساده تر از اونی هستن که بخوای در موردشون نظریه بدی من تعجب میکنم از مردهایی که هنوز مشکل دارن با شناخت زن ها زن ها خیلی راحتتر از مردها هستن فقط واسه این که حرف میزنن مردها حرف نمیزنن. شناختن مردها خیلی سخته